o nas

Tworzymy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne

Oferujemy kompleksowe usługi oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej, domowej, systemów transportu wewnętrznego, a także informatyki. Chętnie i skutecznie rozwiązujemy nietypowe i trudne problemy w powstających i istniejących już systemach. TELTRA powstała w 2008 roku w wyniku decyzji doświadczonego zespołu inżynierów, który w swojej karierze zawodowej zrealizował wiele złożonych przedsięwzięć, niejednokrotnie pionierskich na skalę krajową.

Poufność Poufność
Partnerstwo Partnerstwo
Terminowość Terminowość
Profesjonalizm Profesjonalizm
Doświadczenie Doświadczenie

TELTRA to wyłączny dostawca systemów automatycznego transportu wewnętrznego TELELIFT: UniCar, MultiCar, LoadMe, AGV i innych. TELTRA jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla automatycznych magazynów paletowych i pojemnikowych.


undefined

Nasi partnerzy to światowi liderzy - producenci i dostawcy zaawansowanych technologii. Integrujemy ich rozwiązania i dostosowujemy je do potrzeb polskiego rynku, przepisów prawa i specyficznych wymagań klientów. 

CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
Chętnie i skutecznie rozwiązujemy nietypowe problemy w powstających i istniejących już systemach

Chętnie i skutecznie rozwiązujemy nietypowe problemy w powstających i istniejących już systemach

Zatrudniamy doświadczonych pracowników z najlepszymi kwalifikacjami i uprawnieniami. Dzięki naszej wiedzy i wszechstronnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować złożone projekty bazujące na najnowocześniejszych technologiach. Doskonalimy nasze produkty współpracując z ekspertami, a także renomowanymi uczelniami. Oferujemy wyłącznie rozwiązania sprawdzone i wnikliwie przetestowane.

Dbamy o to, aby zadowolenie naszych klientów wynikało z najwyższej jakości naszych usług i produktów

Dbamy o to, aby zadowolenie naszych klientów wynikało z najwyższej jakości naszych usług i produktów

Unikalny know-how umożliwia nam realizację kompleksowych projektów z zakresu automatyki i zintegrowanych rozwiązań logistycznych dedykowanych szpitalom, a także magazynom wysokiego składowania dla farmacji. Oferujemy również systemy automatycznej dystrybucji leków firmy Swisslog, systemy poczty pneumatycznej, a także system higienicznego, automatycznego usuwania odpadów i pościeli dla szpitali. Świadczymy również usługi doradcze, modernizacji i outsourcingowe.

Rozumiemy potrzeby klienta

Rozumiemy potrzeby klienta

Naszym atutem jest chęć i umiejętność dogłębnego zrozumienia potrzeb klienta, a także to, że zlecenia realizujemy „pod klucz” z wyjątkową starannością i rzetelnością w podejściu do każdego projektu, niezależnie od jego zakresu i poziomu trudności. Współpracujemy z producentami, dostawcami i podwykonawcami, którzy od lat cieszą się zaufaniem inwestorów. Wartością firmy są długotrwałe relacje z klientami, a celem działania jest współtworzenie sukcesu i wspomaganie rozwoju naszych klientów.

Nasi klienci

Nasze produkty i usługi są adresowane dla sektora prywatnego, instytucji państwowych oraz służby zdrowia, służb mundurowych, lotnictwa, przedsiębiorstw przemysłowych i tych wszystkich podmiotów, które są zainteresowane wdrażaniem nowoczesnych technologii, dla poprawy swojej efektywności, wydajności, jakości, konkurencyjności, bezpieczeństwa, a także obniżeniem kosztów i wzrostem zysków z prowadzonej działalności.

zaufali nam

CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS
CMS