O Firmie

 

O nas

Firma TELTRA powstała w 2008 roku, w wyniku decyzji doświadczonego zespołu inżynierów, który w swojej karierze zawodowej zrealizował wiele złożonych przedsięwzięć, niejednokrotnie pionierskich na skalę krajową.

Naszym atutem jest chęć i umiejętność dogłębnego zrozumienia potrzeb klienta oraz to, że zlecenia realizujemy „pod klucz” z wyjątkową starannością i rzetelnością w podejściu do każdego projektu, niezależnie od jego zakresu i poziomu trudności. Współpracujemy z producentami, dostawcami i podwykonawcami, którzy od lat cieszą się zaufaniem inwestorów. Wartością firmy są długotrwałe relacje z klientami, a celem działania jest współtworzenie sukcesu i wspomaganie rozwoju naszych klientów.

Oferujemy kompleksowe usługi oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej oraz domowej, systemów transportu wewnętrznego oraz informatyki. Nasze produkty i usługi są adresowane dla sektora prywatnego, instytucji państwowych oraz służby zdrowia, służb mundurowych, lotnictwa, przedsiębiorstw przemysłowych i tych wszystkich podmiotów, które są zainteresowane wdrażaniem nowoczesnych technologii dla poprawy swojej efektywności, wydajności, jakości, konkurencyjności, bezpieczeństwa, a także obniżeniem kosztów i wzrostem zysków z prowadzonej działalności.

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż chętnie i skutecznie rozwiązujemy nietypowe i trudne problemy w nowo powstających i w istniejących systemach.

Nasze zasady to profesjonalizm, terminowość, dyskrecja, lojalność i uczciwość.

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju.

 

Zapraszamy do współpracy z firmą TELTRA.